Wymiana konwerterów Unicable SCR

Jeśli jesteście Państwo posiadaczami nowego dekodera Canal+ (UltraBox+) lub Cyfrowego Polsatu (Evobox PVR) wymień konwerter na nowy standard SCR Unicable I lub II.

Invero Unicable SCRKonwerter Inverto Unicable + Twin

Oferujemy wymianę konwertera na jednoprzewodowy SCR z dokładnym ustawieniem anteny satelitarnej, podłączenie i konfigurację Państwa dekodera.

Ile to kosztuje ? Zależnie od producenta wymiana i ustawienie to koszt 250 – 300 zł

Jakie korzyści da wymiana konwertera SCR ?

Za pomocą tylko jednego przewodu antenowego uzyskasz zupełnie nowe możliwości, tj. obsługę 4 lub 8 niezależnych sygnałów, które można wykorzystać przy zastosowaniu rozgałęźnika do podłączenia kilku dekoderów.

Czasem przy uszkodzeniu instalacji antenowej (przerwanie lub zwarcie przewodu antenowego) wymiana konwertera na jednoprzewodowy umożliwi działanie telewizji bez konieczności kłopotliwej wymiany – kucie ścian, odstawianie mebli itp.

NC+ zwarcie anteny sat

Zwarcie w przewodzie antenowym

Podłączenie dekodera do anteny satelitarnej z konwerterem Unicable umożliwi skorzystanie z pełnej funkcjonalności dekoderów, tj. obsługa 3 jednoczesnych nagrań na wbudowanym dysku HDD oraz możliwość oglądania jednego kanału telewizyjnego innego od nagrywanych.

Umożliwi to także szybkie przełączania kanałów (natychmiastowe pojawienie się obrazu na ekranie TV) oraz korzystanie z usługi PiP.

canal+ obsługa Unicable 8 kanałów

Przykład odbioru 8 niezależnych sygnałów SCR II na dekoderze UltraBox+

Osoby korzystające z usługi Multiroom HD i dekodera EVOBOX PVR jako głównego powinny wymienić dotychczasowy konwerter Single, Twin lub Quad na standard Unicable (SCR), z całą pewnością będziesz zadowolony.

Jeśli chcesz wymienić konwerter na jednoprzewodowy, chcesz zamówić taką usługę w naszej firmie zadzwoń już dziś Tel. 881 604 700 i umów się na wizytę instalatora.

Dodaj komentarz