Internet Satelitarny Tooway Serwis

Montaż, ustawianie, serwis, uruchamianie internetu satelitarnego Tooway na terenie miasta Łodzi.

Oferujemy Państwu profesjonalny montaż anteny wraz z urządzeniem radiowym (ODU) oraz konfigurację urządzenia abonenckiego (IDU modem) plus komputera lub komputerów podłączonych do niego, a ustawienie samej anteny wykonywane jest w oparciu o miernik cyfrowy.

Choć instalacja internetu Tooway jest dokładnie opisana w instrukcji i pokazana na 25 minutowym filmie demonstracyjnym, w rzeczywistości nie jest taka prosta jak by się mogło wydawać.

Świadczymy również usługi związane z serwisem i konfiguracją już zamontowanego u Państwa zestawu, a gdyby po wichurze lub burzy przestał działać, naprawimy go sprawnie i szybko.

tooway instalacja anteny

Ostatnio miałem klienta, który na uruchomienie i ustawienie anteny poświęcił dwa dni bez pozytywnego rezultatu.

Urządzenia mają znaczącą bezwładność, co utrudnia ustawienie anteny, a sygnał dźwiękowy prezentowany jest z opóźnieniem. Często modem IDU potrafi się przywiesić w trakcie montażu i wizowania anteny satelitarnej Tooway i ustawienie anteny będzie po prostu nie wykonalne.

Jedyną szybką i dokładną metodą ustawienia anteny do internetu satelitarnego jest zastosowanie urządzenia pomiarowego z analizatorem widma pracującego w zakresie częstotliwości 400 – 1000 MHz, z pomiarem sygnałów cyfrowych, którym oczywiście dysponujemy.

Czytaj więcej

Posiadamy doświadczenie w montażu i ustawianiu anten satelitarnych Tooway wiemy w jaki sposób to ogarnąć.

dzieci korzystają z komputera

Jak działa i jakie ma możliwości internet satelitarny:

Internet satelitarny to dwukierunkowe nie symetryczne łącze internetowe działające o każdej porze, które pracuje w zakresie KA band 17 – 30 GHz Tooway.

Działa on niezawodnie na terenie całej Europy, jedyny warunek, który musi być spełniony to otwarty kierunek południowy, – brak przeszkód przesłaniających antenę, takich jak drzewa bądź budynki. Nawet gdy mieszkacie w lesie, a kierunek południowy jest otwarty (wolny od drzew) to ta usługa także będzie działać poprawnie !

Jeśli nie macie Państwo możliwości korzystania z internetu w tradycyjny sposób (Neostrada, Netia, sieci WiFi, LTE, Bluconnect, Plus GSM, Play Online) lub nie jesteście w pełni zadowoleni z jakości działania powyższych usług to internet satelitarny jest właśnie dla Was.

estetyczna instalacja internetu satelitarnego

Usługi wykonywane są na terenie miasta Łodzi oraz najbliższej okolicy.

Link do polskiej strony TOOWAY.